reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

Brwinów wiadomości

Wkrótce otwarcie jadłodzielni w Brwiniowe - Grodzisk News

27

07 2021

Wkrótce otwarcie jadłodzielni w Brwiniowe

Kiosk przy Gminnym Ośrodku Kultury w Brwinowie funkcjonował przez wiele lat jako punkt Totolotka. Teraz – dzięki inicjatywie społeczników – stanie się miejscem, gdzie będzie można podzielić się produktami spożywczymi.

Burze i upały nie odpuszczają. IMGW wydał kolejne ostrzeżenie - Grodzisk News

16

07 2021

Burze i upały nie odpuszczają. IMGW wydał kolejne ostrzeżenie

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał kolejne ostrzeżenie dotyczące naszego powiatu. Meteorolodzy ostrzegają przed silnymi burzami oraz upałami.

Rowerem przez Brwinów i nie tylko [FOTO] - Grodzisk News

14

07 2021

Rowerem przez Brwinów i nie tylko [FOTO]

Ścieżki rowerowe stanowią ważny element infrastruktury drogowej w każdej gminie. W ostatnich latach ich sieć jest sukcesywnie rozbudowywana. W Brwinowie już prawie 30 km dróg i ciągów pieszo-rowerowych służy mieszkańcom i turystom, umożliwia im bezpieczny dojazd do pracy, szkoły, lokalnych atrakcji.

Nasze gminy kontra kopciuchy - Grodzisk News

12

07 2021

Nasze gminy kontra kopciuchy

Trwa program „Czyste powietrze”, w który mieszkańcy mogą ubiegać się o dofinansowanie na wymianę pieców, na nowe bardziej ekologiczne instalacje. Opublikowano ranking ujmujący gminy według aktywności mieszkańców w w składaniu wniosków o dotacje na wymianę instalacji grzewczych. Sprawdzamy, jak wypadły gminy z naszego powiatu.

Gdzie wyłączą prąd? - Grodzisk News

11

07 2021

Gdzie wyłączą prąd?

Zakład energetyczny PGE Dystrybucja podał, gdzie nadchodzących dniach wyłączy prąd w związku z konserwacją urządzeń elektrycznych.

Brwinów stawia na biblioteki w plenerze - Grodzisk News

10

07 2021

Brwinów stawia na biblioteki w plenerze

Brwinów pozyskał dotację na stworzenie sieci plenerowych mikrobibliotek. Cel? Promowanie czytelnictwa. Takie plenerowe punkty z książkami znajdą się zarówno w Brwinowie, jak i w sołectwach gminy.

IMGW ostrzega: Dziś burze z gradem i silnym wiatrem - Grodzisk News

09

07 2021

IMGW ostrzega: Dziś burze z gradem i silnym wiatrem

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie dla naszego powiatu i okolic. Według meteorologów jest duże prawdopodobieństwo wystąpienia silnych burz z gradem. Może też mocno powiać.

Awaria na kolei. Niektóre pociągi opóźnione - Grodzisk News

09

07 2021

Awaria na kolei. Niektóre pociągi opóźnione

W piątkowy poranek pasażerowie muszą się liczyć z opóźnieniami pociągów Kolei Mazowieckich. Awarii uległy urządzenia sterowania ruchem kolejowym.

Nasze gminy wysoko w rankingu finansowym samorządu Terytorialnego - Grodzisk News

08

07 2021

Nasze gminy wysoko w rankingu finansowym samorządu Terytorialnego

Podkowa Leśna i Brwinów uplasowały się w ścisłej czołówce rankingu Finansowego Samorządu Terytorialnego. Wysokie miejscy przypadło też Grodziskowi.

Będą modernizacje obiektów sportowych w regionie, m.in. w Grodzisku i Milanówku - Grodzisk News

08

07 2021

Będą modernizacje obiektów sportowych w regionie, m.in. w Grodzisku i Milanówku

Remont boiska sportowego w Zespole Szkół nr 1 w Grodzisku, modernizacje kortów tenisowych w Milanówku i Cegłowie czy wreszcie modernizacja Orlika w Brwinowie. to kilka spośród 23 inwestycji z subregionu warszawskiego zachodniego, które otrzymają dofinansowanie w ramach tegorocznej edycji Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej. Na ich realizację w budżecie Mazowsza zarezerwowano ponad 3,8 mln zł.

Wodnej „przepychanki” ciąg dalszy. Burmistrz Podkowy wydał oświadczenie - Grodzisk News

04

07 2021

Wodnej „przepychanki” ciąg dalszy. Burmistrz Podkowy wydał oświadczenie

Wracamy do tematu "szorstkiej przyjaźni" pomiędzy Podkową Leśną a Brwinowem w kwestii przesyłu wody. Na stronie podkowiańskiego magistratu pojawiło się bowiem nowe oświadczenie burmistrza Artura Tusińskiego.

Mapa śmiertelnych wypadków drogowych 2021 - Grodzisk News

27

06 2021

Mapa śmiertelnych wypadków drogowych 2021

Podobnie jak w latach ubiegłych policjanci opublikowali wakacyjną mapę wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym. Mapa ma działać na wyobraźnię kierujących, aby zdjęli nogę z gazu i prowadzili swoje pojazdy rozsądnie. Niestety, jednym z punktów na mapie jest gmina Jaktorów, gdzie wczoraj doszło do tragicznego wypadku...

Burmistrz Brwinowa też z absolutorium - Grodzisk News

25

06 2021

Burmistrz Brwinowa też z absolutorium

Czerwiec to tradycyjnie czas sesji absolutoryjnych. Dziś już informowaliśmy o udzieleniu wotum zaufania i absolutorium burmistrzowi Grodziska Grzegorzowi Benedycińskiemu. Podobnie stało się kilka dni wcześniej w przypadku włodarza Brwinowa Arkadiusza Kosińskiego.
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.