reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

14

01 2021

Wiadomo kto obsłuży Grodziski Rower Miejski


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsWiadomo kto obsłuży Grodziski Rower Miejski - Grodzisk News


Można powiedzieć: do trzech razy sztuka. Grodziski magistrat za trzecim podejściem wybrał firmę, która obsłuży Grodziski Rower Miejski w kolejnych sezonach.


Do wszystkich przetargów wystartowała tylko jedna firma – Nextbike, która obsługiwała GRM dotychczas. W pierwszym postępowaniu gmina zarezerwowała na ten cel 575 tys. zł, a oferta opiewała na 828 tys. zł. Przetarg unieważniono i ogłoszono drugi, w którym gmina podniosła budżet do 745 tys. zł. Nextbike jednak również zażyczył sobie ponad 800 tys. zł i postępowanie znów anulowano. Pod koniec ubiegłego roku ogłoszono trzecie postępowanie. Tym razem jednak złożona oferta mieściła się w zakładanym budżecie – Nextbike zażyczył sobie 742,5 tys. zł. Gmina właśnie ją zaakceptowała i czeka nas tylko podpisanie umów.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Specyfikacja zamówienia obejmuje zarządzanie i bieżące utrzymanie systemu GRM, a także konserwację i naprawę urządzeń oraz zgłaszanie gminie wszelkich usterek oprogramowania. Tych, które winny zostać usunięte w ramach rękojmi lub gwarancji oraz nadzorem nad ich usunięciem, w okresie od dnia podpisania umowy do jej zakończenia.

Kontrakt miałby obowiązywać do końca 2023 roku.


reklama Grodzisk mazowiecki

ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.