12 11 2019

Wiadomo jaki film zobaczymy na inaugurację nowego kina

12.11.2019, godz.: 08:15
Wiadomo jaki film zobaczymy na inaugurację nowego kina
Fot. Marcin Masalski

W najbliższy piątek (15 listopada) odbędzie się pierwsza projekcja w kinie „Wolność” w grodziskiej Willi Radogoszcz. Widzowie będą mogli obejrzeć film Felixa van Groeningena „Mój piękny syn”.

Kino „Wolność” powstało w Willi Radogoszcz. Jego nazwa nie jest przypadkowa, nawiązuje do nazwy starego kina, które niegdyś działało przy ul. Kilińskiego. Nowa sala kinowa ma 40 miejsc. W zamyśle ma być tam wyświetlany jeden film dziennie, a w weekendy dwa. Wszystkie bilety mają kosztować po 15 zł.

Wiadomo już jaki film zostanie wyświetlony jako pierwszy – działalność kina „Wolność” zainauguruje „Mój piękny syn” z 2018 r. w reżyserii Felixa van Groeningena. Opowiada on historię rodziny, która musi zmierzyć się z uzależnieniem dorastającego chłopaka. To opowieść o nastolatku, który poszukuje swojej drogi, o marzeniach, które prowadzą go na skraj przepaści, a także o miłości rodziców, którzy nie potrafią wypuścić swego dziecka z objęć. To pierwszy tak szczery, prawdziwy i poruszający film o rodzinie, bezwarunkowej miłości, dumie, rozczarowaniach i nadziei.
Występują: Steve Carell, Timothee Chalamet, Maura Tierney

Początek seansu o godz. 20.00. Bilety można nabyć przed seansem (kasa zostanie otwarta godzinę przed projekcją).

Warto podkreślić, że w kinie obowiązuje całkowity zakaz jedzenia.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata