
Już w ten weekend Cyrk Arena wystąpi w Grodzisku Mazowieckim. Z tej okazji rozdaliśmy naszym czytelnikom podwójne wejściówki na występ. Wyniki konkurs przedstawiamy poniżej.
A będzie co oglądać. Tego roku dyrekcja renomowanego polskiego cyrku przygotowała potężną dawkę akrobatycznych emocji, ekwilibrystycznych zaskoczeń i przezabawnych występów Lusi – jednej z nielicznych w Europie kobiety – klaun, którą widownia pokochała.
Wystąpią artyści z Polski, Ukrainy, Gruzji, a nawet z odległej Azji! W programie spektakularne akrobacje na chińskich masztach i wysokiej linie poziomej. Ponadto rozpędzone koła śmierci z udziałem aż trzech akrobatów na jednym rekwizycie! Nie zabraknie także fenomenalnych akrobacji na szarfach i kontorsjonistyki, czyli sztuki wyginania ciała. Widzowie zobaczą również ekwilibrystykę na wałkach, trapez kołowy i szalone popisy kaskaderskie na wrotkach. „Arena” gwarantuje wysokiej klasy rozrywkę i sztukę cyrkową XXI wieku połączoną z nutką tradycji.
KONKURS
Pierwsze pięć osób, które dziś (2 lipca) punktualnie o godz. 11.00 przyśle maila pod adresem: adam.fabisiewicz@grodzisknews.pl, w treści wpisując „Cyrk Arena w Grodzisku”, wygra podwójne zaproszenia na przedstawienie 6 lipca przy ul. Sportowej (obok targowiska). W mailu należy również podać imię, nazwisko i numer telefonu kontaktowego*
*Udział w konkursie oznacza zgodę na publikację imienia i nazwiska ma stronie głównej GrodziskNews.pl w przypadku wygranej! Wyniki ogłosimy 3 lipca i skontaktujemy się ze zwycięzcami.
ZWYCIĘZCY
Ewa Stroczyńska + os. tow.
Patrycja Maciszewska + os. tow.
Martyna Skowrońska + os. tow.
Weronika Kwiatkowska + os. tow.
Adriana Olczak + os. tow.
Byłeś świadkiem wypadku lub nietypowego zdarzenia?
Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników?
NAPISZ
i
n
f
o
@
g
r
o
d
z
i
s
k
n
e
w
s
.
p
l
ZADZWOŃ
7
9
4
5
5
9
3
5
1
Piękna pogoda, znane postacie, nowy piękny obiekt – to wszystko przyciągnęło dziś tłumy mieszkańców na otwarcie Pawilonu Kultury, który przeszedł gruntowną przebudowę i rozbudowę. Obiekt po modernizacji prezentuje się imponująco...
Siatkarze grodziskiej Sparty ulegli na wyjeździe ekipie KKS Mickiewicz Kluczbork 0:3. Rywale w tym spotkaniu byli poza zasięgiem.
Polska Grupa Energetyczna podała, gdzie i kiedy nastąpią wyłączenia energii elektrycznej w nadchodzących dniach. Wyłączenia zaplanowano m.in. w Grodzisku, Brwinowie, Żelechowie, Starych Budach, Opypach.
Na Dzień Kobiet (8 marca) w Grodzisku zaplanowano dwa duże wydarzenia – wielkie otwarcie Pawilonu Kultury po rozbudowie oraz koncert wieńczący XII edycję Spotkań Wielokulturowych „Sploty”.
W hicie 24.kolejki BetClic 1. ligi grodziska Pogoń mierzyła się na wyjeździe z Chrobrym Głogów. Górą w starciu byli gospodarze, którzy pewnie wygrali z drużyną Piotra Stokowca.
64-letni mieszkaniec powiatu żyrardowskiego może trafić do więzienia nawet na trzy lata. Jako kierowca taksówki wiózł pasażerów trasą S8, będąc pijanym. Dalszą jazdę uniemożliwił mu inny kierowca, co być może zapobiegło jeszcze większemu niebezpieczeństwu i tragedii...
Już od jutra (8 marca) mieszkańców naszego regionu czekają zmiany w kursowaniu Kolei Mazowieckich. Powodem jest wiosenna korekta rozkładu jazdy, która obowiązywać ma do czerwca. A i na linii skierniewickiej pojawią się pewne utrudnienia związane z pracami modernizacyjnymi.
Wyraźna poprawa pogody zwiastująca nadchodzącą wiosnę to także sygnał dla drogowców z grodziskiej gminy, że można zabrać się za pozimowe naprawy nawierzchni. Prace trwają już od kilku dni i będą kontynuowane w kolejnych. Spójrzmy, które ulice przeszły już potrzebny lifting.
![Umowa na rewitalizację grodziskiego deptaka podpisana! Tak będzie wyglądał [Wizualizacje] | Grodzisk News](/wiadomosci/2026/02/zielone-swiatlo-dla-dalszej-rewitalizacji-grodziskiego-deptaka-umowa-podpisana-0-m.jpg)
12 959
19-02-2026
11
19-02-2026
Copyright © 2026 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.