TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

14

10 2023

Weź udział w grodziskiej debacie o bezpieczeństwie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Grodziska komenda policji kontynuuje cykl debat społecznych dotyczących kwestii bezpieczeństwa w powiecie. Kolejne takie spotkanie z mieszkańcami odbędzie się w najbliższy czwartek w Grodzisku.


Debaty jak co roku odbywają się pod hasłem: „Porozmawiamy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ”. Ich celem jest wymiana informacji między lokalną społecznością, a policją w kwestii bezpieczeństwa w poszczególnych gminach.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Podczas pierwszej części spotkania zostaną podsumowane  działania dotyczące zagrożeń zgłoszonych na takim spotkaniu w ubiegłym roku. – Podczas debaty inicjującej policjanci omówią między innymi stan bezpieczeństwa i swoje działania w ostatnim czasie, a także zgłoszenia mieszkańców zdiagnozowane na  "Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa", przedstawią działanie aplikacji "Moja Komenda" oraz przybliżą program "Dzielnicowy bliżej nas". Kolejnym ważnym elementem debaty będą informacje dotyczące bezpieczeństwa seniorów – zapowiadają grodziscy policjanci.

Spotkania z mieszkańcami Grodziska Mazowieckiego odbędą się w czwartek 19 października w godz. 16.00 – 18.00 w budynku Mediateki w Grodzisku Maz. przy ul. 3 Maja 57.

– Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców do czynnego udziału w spotkaniu z policjantami. Mamy nadzieję, że bezpośrednie rozmowy o istniejących zagrożeniach pozwolą wspólnie wypracowywać metody ich eliminowania – zachęcają policjanci do udziału w debacie.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.