15 04 2019

Weekendowy wypadek w Kaleni. Zderzenie busa z osobówką [FOTO]

15.04.2019, godz.: 10:56
Weekendowy wypadek w Kaleni. Zderzenie busa z osobówką [FOTO]
fot. Facebook OSP Żelechów

W weekend doszło do groźnie wyglądającego wypadku w miejscowości Kaleń w żabiowolskiej gminie. W sobotnie przedpołudnie zderzyły się bus oraz samochód osobowy. Z informacji przekazanych przez służby pracujące na miejscu wynika, że jedna osoba odniosła obrażenia. 

W akcji powypadkowej uczestniczyły policja, policja służby medyczne oraz cztery zastępy straży pożarnej. – Mogę potwierdzić, że około godz. 10.22 odebraliśmy zgłoszenie o wypadku drogowymi w Kaleni na ul. Głównej. Po dotarciu na miejsce okazało się, że doszło do zderzenia busa i osobówki. Oboma pojazdami podróżowali tylko kierowcy – mówi nam bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Z informacji przekazanych przez strażaków wynika, że w zdarzeniu ucierpiała jedna osoba, która trafiła do szpitala.  W akcji brały udział trzy zastępy strażaków, w tym jedna załoga z OSP w Żelechowie, dzięki uprzejmości której publikujemy zdjęcia z wypadku.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

fot. Facebook OSP Żelechów

 

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata