TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

24

09 2021

Weekend z foodtruckami w Grodzisku. Znamy zdobywców voucherów


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayWeekend z foodtruckami w Grodzisku. Znamy zdobywców voucherów - Grodzisk News


Weekend upłynie w Grodzisku pod znakiem uczty ulicznej. Festiwal Food Trucków odbędzie się od piątku do niedzieli włącznie, a my poznaliśmy nazwiska zdobywców voucherów. Publikujemy je na dole artykułu.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Jak zapewniają organizatorzy, prócz dobrego jedzenia z różnych zakątków świata, na gości festiwalu czekają: duża strefa dla dzieci i młodzieży, roll bary, konkursy z nagrodami, dobra atmosfera i muzyka. Impreza odbywa się zgodnie z wytycznymi bezpieczeństwa.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Foodtrucki na parkingu przed centrum kultury będą do dyspozycji w piątek (24 września) od 16.00 do 22.00, w sobotę od 12.00 do 22.00 i w niedzielę od 12.00 do 20.00


KONKURS
Do wygrania są trzy podwójne vouchery o wartości 2 x 25 zł każdy. Oznacza to, że zwycięzca każdego z trzech kuponów będzie móg wykorzystać maksymalnie 25 zł na jedno danie w jednym foodtrucku Z vouchera można skorzystać w całości samemu lub z osobą towarzyszącą.


Podwójne vouchery wygrają trzy osoby które jako pierwsze przyślą dziś, 23 września punktualnie o godz. 16.00 maila pod adresem adam.fabisiewicz@grodzisknews.pl i wpiszą w tytule "Zlot Foodtrucków w Grodzisku. W mailu należy również podać imię, nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego.

*Bon nie oznacza zakupu dania bez kolejki.

**Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody przez jego uczestników na przekazanie powyższych danych wyłącznie do wiadomości redakcji. W przypadku zaś dwóch zwycięskich osób oznaczać będzie również zgodę na publikację imienia i nazwiska w informacji o wynikach konkursu.

Zdobywcami voucherów są Sebastian Wrzesień, Kinga Luzar, Piotr Kaczmarek


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Fajnie że wreszcie konkurs z nagrodami:) Poprosimy wiecej

wojak33
23-09-2021 18:36

25 zł? Żarty jakieś???

Jolka
24-09-2021 14:20

za takie pieniądze można w domu ugotować DWUDANIOWY OBIAD z deserem,zdrowy obiad,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mama z babcią
26-09-2021 20:21

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.