17 01 2020

Weekend pod znakiem otwarć w grodziskiej gminie

17.01.2020, godz.: 07:33
Weekend pod znakiem otwarć w grodziskiej gminie
fot. Urząd Gminy Grodzisk Maz.

Grodzisk w minioną sobotę uroczyście otworzył nowo wybudowaną salę gimnastyczną przy Szkole Podstawowej nr 5. Za to w ten weekend zaplanowano aż trzy takie wydarzenia.

W sobotę 18 stycznia o godz. 14.00 nastąpi uroczyste „przecięcie wstęgi” i otwarcie nowego skrzydła Szkoły Podstawowej nr 2 w Grodzisku. Jest to pięciokondygnacyjny budynek (4 naziemne, 1 podziemna) na potrzeby dydaktyczne; ma 9 sal lekcyjnych i dwie świetlice. Jego powierzchnia całkowita to 1985 mkw. W planach oczywiście zwiedzanie nowego skrzydła, a także występy artystyczne oraz poczęstunek.

Tego samego dnia o godz. 16.00 przecięcie wstęgi nastąpi w nowej świetlicy wiejskiej w Kłudzienku wybudowanej z myślą o integracji mieszkańców i stworzeniu miejsca do rozmaitych spotkań.

Nazajutrz, w niedzielę o godz. 13.00 nastąpi z kolei otwarcie sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Izdebnie Kościelnym. Można ją zobaczyć na zdjęciu w artykule, lecz można będzie także dokładnie ją obejrzeć podczas otwarcia

1

Dodaj Komentarz

Jedna odpowiedź do “Weekend pod znakiem otwarć w grodziskiej gminie”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata