reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

18

08 2022

We wrześniu zmiana rozkładu jazdy Kolei Mazowieckich


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Koleje Mazowieckie poinformowały, że od 4 września wchodzi w życie nowy rozkład jazdy. Zmiany dotyczą również linii skierniewickiej.


Jak poinformował przewoźnik, zmiany w rozkładzie będą dotyczyć dziewięciu linii: R1 Warszawa – Skierniewice, R2 Warszawa – Łuków, R3 Warszawa – Łowicz Główny, R6/R60 Warszawa – Szulborze Wielkie, R7 Warszawa – Dęblin, R9 Warszawa – Działdowo, R61 Tłuszcz – Ostrołęka, R81 Radom – Dęblin, R82 Radom – Drzewica.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jakie zmiany dotkną linię skierniewicką? – W dniach 1-2 października z uwagi na budowę wiaduktu drogowego w stacji Pruszków na odcinku Warszawa Włochy – Pruszków, ruch pociągów będzie prowadzony jednotorowo. Ponadto z uwagi na prace na innych liniach, rozkład jazdy będzie ulegał zmianom – podały Koleje Mazowieckie.

Zmiany będą dość częste. Koleje Mazowieckie opublikowały cztery rozkłady jazdy w terminie od 4 września do 5 listopada. Pierwszy rozkład będzie obowiązywał od 4 do 18 września, kolejny od 19 września do 2 października, następny od 3 do 16 października, a czwarty od 17 października do 5 listopada.

Rozkłady jazdy są dostępne tutaj.

W Pruszkowie u zbiegu ulic Grunwaldzkiej i Broniewskiego powstaje nowy wiadukt nad pięcioma torami linii kolejowych, w tym liniami: Warszawa Zachodnia – Grodzisk Mazowiecki (linia kolejowa nr 447) i Warszawa Zachodnia – Katowice (linia kolejowa nr 1). Wiadukt wraz z najazdami będzie miał 292 m długości i prawie 14 m szerokości. Kierowcy zyskają jezdnię z dwoma pasami ruchów. Przewidziano także ścieżkę rowerową i chodnik dla pieszych. Bezpieczeństwo zwiększy jasne oświetlenie. Wygodny dostęp do wiaduktu zapewnią windy.
Dodaj komentarz

Odpowiadasz na

{link=https://www.mazowieckie.com.pl/pl/rozklad-jazdy-pociagow-km-wazny-w-dniach-4-ix-5-xi-2022r}


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.