reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

08

12 2022

Wczoraj i dziś kolizje w Żabiej Woli


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayWczoraj i dziś kolizje w Żabiej Woli - Grodzisk News


Wczoraj wieczorem oraz dziś rano trudne warunki na drodze dały się we znaki kierowcom w żabiowolskiej gminie. W rezultacie doszło do groźnie wyglądających kolizji.


W środowy wieczór doszło do zderzenia dwóch osobówek na trasie S8. – W Żabiej Woli doszło do kolizji z udziałem Fiata Tipo i Jaguara XF. Autami podróżowali tylko kierowcy. Żadnemu z nich nic się na szczęście nie stało – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy zostali wezwani także do dzisiejszego porannego zdarzenia na drodze w Hucie Żabiowolskiej. – Kierująca Citroenem C3 wpadła w poślizg i straciła panowanie nad pojazdem. Auto wpadło do rowu i przewróciło się na bok. Ze zgłoszenia jednak wynikało, że kobieta jest uwięziona w samochodzie. Po dotarciu strażaków na miejsce okazało się, że opuściła o własnych siłach pojazd wraz z dzieckiem, z którym podróżowała – dodaje Stefaniak.

I w tym przypadku nie było potrzeby pomocy medycznej. Strażacy po sprawdzeniu, czy na drogę nie wyciekły płyny z auta zakończyli działania.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

komentarz nie na temat: czy ktoś wie jak długo pojazdy jadące do autostrady będą kierowane objazdem ul. Logistyczną w miejscowości Natolin? Drastycznie wydłuża to rankiem dojazd do pracy. Przy drodze 579 wystarczy usunąć jeden płotek i poprzednia droga dojazdowa stanęła by otworem.

Francuz
08-12-2022 12:19

Dla mnie to też kompletnie niezrozumiałe z tym objazdem, bo stara droga jest w pełni przejezdna tylko zastawiona znakiem.

Andrzej
08-12-2022 16:19
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.