11 02 2020

Wciąż wieje. Siedem interwencji w minionej dobie

11.02.2020, godz.: 13:08
Wciąż wieje. Siedem interwencji w minionej dobie
fot. GrodziskNews

Orkan Sabina wciąż utrzymuje się nad Polską. Też w naszym regionie, wiało wczoraj mocno i porywiście. Mimo to w regionie strażacy nie mieli pełnych rąk roboty.

W ciągu ostatnich 24 godzin strażacy odnotowali siedem interwencji związanych z usuwaniem skutków wichury. – Wszystkie dotyczyły usuwania wiatrołomów, które na szczęście nie spowodowały bezpośredniego zagrożenia dla mieszkańców – mówi nam bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

– Można powieidzieć, że ten orkan znosimy dość spokojnie w porównaniu z poprzednimi latami. Szkód wyrządza zdecydowanie mniej, w związku z tym notujemy mniej interwencji. Oby tak pozostało – dodaje.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.