TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

10

06 2021

Wąż w przedszkolnej piaskownicy


Grodzisk News


foto: Wikipedia/NartixWąż w przedszkolnej piaskownicy - Grodzisk News


W miniony wtorek w piaskownicy niepublicznego przedszkola przy ul. Nadarzyńskiej w Grodzisku został zauważony duży wąż. Na miejsce wezwano eko-patrol.


Nietypowe zgłoszenie napłynęło od kadry zarządzającej placówki. Osoba zgłaszająca podkreśliła, że wąż jest duży i nie wiedziała czy może być niebezpieczny. Na miejsce wysłano grodziski eko-patrol.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

– Po przyjeździe na miejsce strażnicy potwierdzili obecność węża. Okazało się, że nowy lokator jest jednak łagodny, był to typowy zaskroniec, który w naszym kraju jest objęty ochroną. Przybyły na miejsce eko-patrol odłowił węża i przewiózł go w bezpieczniejsze miejsce, aby dzieci mogły bawić się bez obaw – poinformowali grodziscy strażnicy miejscy.

Jednocześnie apelują do wszystkich mieszkańców, aby w podobnych sytuacjach wzywać eko-patrol dzwoniąc pod numer 986 i nie podejmować samodzielnych prób odłowienia gadów.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.