14 02 2020

Walentynki dla Paulinki – charytatywny koncert w Mediatece już dziś

14.02.2020, godz.: 10:00
Walentynki dla Paulinki – charytatywny koncert w Mediatece już dziś
fot. Mat. prasowe

Grodziska młodzież wyszła z inicjatywą organizacji walentynkowego koncertu z aspektem charytatywnym. Podczas imprezy odbędzie się zbiórka pieniędzy na leczenie małej grodziszczanki Pauliny Tężyckiej, o której pisaliśmy wielokrotnie.

Koncert rozpocznie się dziś o godz. 17.00 od występu i grupy młodzieży i zespołu muzycznego z Galerii Młodych, czyli podopiecznych Dagmary Jaworskiej, grodziszczanki i wokalistki w programie „Jaka to Melodia”. Będzie to niejako wprowadzenie do dania głównego, czyli musicalowego występu Pauliny Mróz.

Paulina Mróz ukończyła Studium Muzyczne w Pionkach w klasie śpiewu rozrywkowego, obecnie uczęszcza na Uniwersytet Muzyczny Chopina. Od pięciu lat należy do Śródmiejskiego Teatru Muzycznego, dzięki któremu zagrała na deskach wielu teatrów w takich produkcjach musicalowych jak ,,Grease”, “Miss Saigon”, “Footloose”, “Spamalot” czy “Les Miserables – Nędznicy”. Można było ją także zobaczyć w programie ,,Jaka to Melodia?”, gdzie towarzyszyła takim artystom jak m.in Rick Astley, Jason Donovan czy Helena Vondrackova.

Jeśli nie macie planów na popołudnie, zajrzyjcie do Mediateki.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.