30 12 2019

W Żabiej Woli radni też każą czekać

30.12.2019, godz.: 09:52
W Żabiej Woli radni też każą czekać
fot. Pixabay

Okazuje się, ze nie tylko Milanówku przerwano budżetową sesję rady miejskiej, by wznowić ją dzisiaj. Podobnie postąpili radni w Żabiej Woli. 30 grudnia ma się również odbyć głosowanie zatwierdzające budżet w Jaktorowie.

Sporo ważnych rzeczy, jak na przedostatni dzień roku. W Żabiej Woli pierwotnie głosowanie nad uchwałą budżetową miało odbyć się przed świętami Bożego Narodzenia, ale… – Radsni miel i jesze dużo uwag do zapisów w projekcie budżetu. W związku z tym obrady dotyczące przyjęcia uchwały przełożone zostały na 30 grudnia – usłyszeliśmy w biurze rady gminy w Żabiej Woli.

Przypomnijmy zatem jakie inwestycje gmina zamierza zrealizować w przyszłym roku. Chce przeznaczyć na nie ponad półtora miliona złotych. Przeszło trzecią część tej kwoty pochłonie Przebudowa ulicy Motylkowej oraz fragmentu Brzozowej w Wycinkach Osowskich – konkretnie 596 tys. zł. Na przygotowanie projektów przebudowy dróg powiatowch żabiowolska gmina wyda 200 tys. zł i tyle samo na budowę energooszczędnego oświetlenia ulicznego. 300 tysięcy samorząd zamierza również wydać na zakup gruntu w miejscowości Bartoszówka.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata