16 07 2018

W środę zamykają drogę. Autobusy zmieniają trasę

16.07.2018, godz.: 20:23
W środę zamykają drogę. Autobusy zmieniają trasę
Fot. GrodziskNews.pl

W najbliższą środę drogowcy zamkną ul. Centralną. Spowoduje to zmiany w trasie autobusów linii nr 3.

Inwestycja obejmuje przeszło 1,5-kilometrowy odcinek drogi, w której skład wchodzą ulice: Nałkowskiej oraz Centralnej w Radoniach i Adamowiźnie. Zyska ona nową nawierzchnię – asfaltową na podbudowie, a zjazdy do posesji zostaną na nowo wyprofilowane i wyłożone kostką brukową.

Od 18 lipca kierowcy będą musieli korzystać z objazdów (więcej tutaj). Dziś grodziski magistrat poinformował, że autobusy linii nr 3 zmienią trasę w związku z utrudnieniami. Autobus będzie dojeżdżał do przystanku Adamowizna Pętla, a następnie pojedzie zgodnie z trasą objazdu widoczną na poniższej mapce. Nie będą obsługiwane przystanki: Radonie Nałkowskiej, Radonie Iglasta, Radonie Widokowa, Radonie Zakon oraz Radonie Roślinna.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.