reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

15

11 2022

W sobotę wielkie otwarcie placów zabaw i siłowni w grodziskiej gminie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz.W sobotę wielkie otwarcie placów zabaw i siłowni w grodziskiej gminie - Grodzisk News


Mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców grodziskiej gminy. Oto w najbliższy sobotę (19 listopada) odbędzie się uroczyste otwarcie placów zabaw i siłowni plenerowych w Opypach, Mościskach, Izdebnie Kościelnym oraz Chlebni. Otwarciu towarzyszyć będzie piknikowa atmosfera.


Na godzinę 11.00 zaplanowano otwarcie placu zabaw przy świetlicy wiejskiej w Opypach. Trzy kwadranse później nastąpi otwarcie siłowni w Mościskach, także przy świetlicy wiejskiej.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Następnie przyjdzie czas na otwarcie placu zabaw w Izdebnie Kościelnym, przy świetlicy wiejskiej OSP. Z kolei plac zabaw i siłownia w Chlebni przy świetlicy wiejskiej zostaną otwarte o godzinie 13.15.

Dzieci i rodziny będą mogli w praktyce sprawdzić funkcjonowanie nowych obiektów.
Dodaj komentarz

Odpowiadasz na

Otwieranie placów zabaw w listopadzie to wymarzony termin! Dzieciaki będą piały ze szczęścia zjeżdżając po zamrożonej zjeżdżalni prosto w zaspę śniegu!
;)


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.