reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

15

11 2022

W sobotę wielkie otwarcie placów zabaw i siłowni w grodziskiej gminie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz.W sobotę wielkie otwarcie placów zabaw i siłowni w grodziskiej gminie - Grodzisk News


Mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców grodziskiej gminy. Oto w najbliższy sobotę (19 listopada) odbędzie się uroczyste otwarcie placów zabaw i siłowni plenerowych w Opypach, Mościskach, Izdebnie Kościelnym oraz Chlebni. Otwarciu towarzyszyć będzie piknikowa atmosfera.


Na godzinę 11.00 zaplanowano otwarcie placu zabaw przy świetlicy wiejskiej w Opypach. Trzy kwadranse później nastąpi otwarcie siłowni w Mościskach, także przy świetlicy wiejskiej.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Następnie przyjdzie czas na otwarcie placu zabaw w Izdebnie Kościelnym, przy świetlicy wiejskiej OSP. Z kolei plac zabaw i siłownia w Chlebni przy świetlicy wiejskiej zostaną otwarte o godzinie 13.15.

Dzieci i rodziny będą mogli w praktyce sprawdzić funkcjonowanie nowych obiektów.

💬︎   dodaj komentarz

Otwieranie placów zabaw w listopadzie to wymarzony termin! Dzieciaki będą piały ze szczęścia zjeżdżając po zamrożonej zjeżdżalni prosto w zaspę śniegu!

;)
16-11-2022 07:25

Mamy ocieplenie klimatu, zima jest już tylko w elementarzu. A ponadto te place zabaw były prawdopodobnie budowane z dotacji, a je trzeba rozliczyć do końca wskazanego okresu, inaczej gmina by musiała zwrócić pieniądze.

Becia
16-11-2022 11:31
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.