TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

23

06 2022

W sobotę start milanowskiego basenu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Burmistrz Piotr RemiszewskiW sobotę start milanowskiego basenu - Grodzisk News


Obiekt, który niegdyś był kultowym miejscem letniego wypoczynku, do lata 2019 roku pozostawał zamknięty ze względu na fatalny stan niecki basenowej. W ocenie poprzedniego gabinetu (byłej burmistrz Wiesławy Kwiatkowskiej) basen wymagałby gruntownej i bardzo kosztownej przebudowy, aby móc ponownie działać.


Tymczasem ludzie obecnie zawiadujący Milanówkiem uznali, że nie potrzeba aż tak kosztownych rozwiązań. Wystarczy uzupełnić ubytki niecki i wykorzystać odpowiednie materiały izolacyjne, by basen był sprawny. Niecka została wyremontowana, wypełniona wodą, przygotowano pomieszczenia szatniowe. Okazało się, iż obiekt w lecie może działać i cieszyć się sporym zainteresowaniem mieszkańców. Tak było też w ubiegłych dwóch sezonach, mimo ograniczeń sanitarnych.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W tym sezonie basen będzie działał bez ograniczeń, toteż można spodziewać się wysokie frekwencji nie tylko wśród mieszkańców Milanówka, lecz także z sąsiednich gmin.

A basen ruszy już w ten weekend i będzie działał przez całe wakacje. – Startujemy już 25 czerwca od godziny 10.00. Basen do końca czerwca i przez cały lipiec będzie czynny codziennie od 10.00 do 20.00, zaś w sierpniu od 9.00 do 19.00 – mówi nam Marcin Dobrzyński z milanowskiego zakładu gospodarki komunalnej i mieszkaniowej, który sprawuje pieczę nad basenem w Milanówku.

Poniżej zamieszczamy basenowy cennik. Aby go powiększyć, wystarczy kliknąć miniaturę zdjęcia.

W sobotę start milanowskiego basenu - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

no szkoda, że nie 118!

drogi Milanówek
24-06-2022 19:03
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.