reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

24

03 2023

W sobotę ostatni mecz fazy zasadniczej


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/UKS Sparta - II Liga MężczyznW sobotę ostatni mecz fazy zasadniczej - Grodzisk News


Siatkarze UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki zagrają jutro z UKS Trójka Międzyrzec Podlaski. Mecz zostanie rozegrany w hali widowiskowo-sportowej w Grodzisku.


W minioną środę zawodnicy Tomasza Rosy pewnie pokonali SMS PZPS II Spała 3:0, co pozwoliło im wygodnie rozsiąść się na fotelu wicelidera II ligi i zapewnić sobie półfinał play-off. Jednak już w sobotę kolejny mecz. Tym razem do Grodziska przyjedzie UKS Trójka Międzyrzec Podlaski.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Będzie to ostatnie spotkanie fazy zasadniczej II ligi. Ekipa z województwa lubelskiego zajmuje trzecie miejsce od końca, ale z pewnością łatwo punktów nie odda, a Sparta będzie chciała potwierdzić, że miejsce w ligowej czołówce to nie jest przypadek.

Zapraszamy wszystkich sympatyków siatkówki do hali widowiskowo-sportowej CAIIS przy ul. Sportowej na spotkanie UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki – UKS Trójka Międzyrzec Podlaski. Początek meczu o godz. 18.00.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Zamiast tej hali sportowej przydałoby się w tamtym miejscu hospicjum i dzienny dom dla seniorów

Jadwiga
24-03-2023 16:39

No akurat w tym miejscy nie za bardzo. Takie miejsca wymagają spokoju i względnej ciszy a tam ruch jest raczej spory. Dodatkowo hala jest potrzebna. Odbywają się w niej całkiem fajne imprezy.

wojak33
24-03-2023 20:05
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.