reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

12

05 2022

W sobotę Noc Muzeów. Jakie atrakcje w Grodzisku?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: grodzisk.plW sobotę Noc Muzeów. Jakie atrakcje w Grodzisku? - Grodzisk News


14 maja odbędzie się Noc Muzeów. Spójrzmy więc, co z tej okazji przygotował Grodzisk.


Impreza, której patronem medialnym jest portal GrodziskNews.pl, wystartuje o godz. 16.00. A na dobry początek organizatorzy zapraszą zebranych na wiosenny spacer szlakiem zabytków. Początek spaceru w Dworku Skarbka przy ul. Okulickiego 8.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Od godz. 17.00 będzie można już wybierać pomiędzy atrakcjami, bowiem wówczas rozpocznie się trzygodzinna sesja fotograficzna w Willi Radogoszcz (Sienkiewicza 31), zatytułowana "Wkomponuj się w obraz". Jako się rzekło potrwa od 17.00 do 20.00, natomiast od 17.00 do 23.00 dostępna dla zwiedzających będzie Izba Tradycji EKD/WKD, prezentacja taboru kolejowego. Wejście na obiekt przez portiernię od strony ulicy Radońskiej.

Ciekawą propozycją wydaje się również pokaz filmu z muzyką na żywo. W Kinie Wolność (Sienkiewicza 31) obejrzymy o godz. 20.30 ukraiński film pt. "Cwaniak/Shkurnyk" z 1929 roku. Podczas seansu grać na instrumencie będzie Marcin Pukaluk. Bezpłatne wejściówki do odbioru przed seansem w kasie Kina Wolność.

Wreszcie na zakończenie wieczoru, o godz. 22.00 odbędzie się spektakl taneczny w świetle UV, przygotowany przez teatr tańca Dyemotion i zatytułowany "Cykl życia". Tę atrakcję organizatorzy umiejscowili w sali widowiskowej CK przy ul. Spółdzielczej 9.

W sobotę Noc Muzeów. Jakie atrakcje w Grodzisku? - Grodzisk Newsfoto: grodzisk.pl


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.