reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

12

05 2022

W sobotę Noc Muzeów. Jakie atrakcje w Grodzisku?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: grodzisk.plW sobotę Noc Muzeów. Jakie atrakcje w Grodzisku? - Grodzisk News


14 maja odbędzie się Noc Muzeów. Spójrzmy więc, co z tej okazji przygotował Grodzisk.


Impreza, której patronem medialnym jest portal GrodziskNews.pl, wystartuje o godz. 16.00. A na dobry początek organizatorzy zapraszą zebranych na wiosenny spacer szlakiem zabytków. Początek spaceru w Dworku Skarbka przy ul. Okulickiego 8.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Od godz. 17.00 będzie można już wybierać pomiędzy atrakcjami, bowiem wówczas rozpocznie się trzygodzinna sesja fotograficzna w Willi Radogoszcz (Sienkiewicza 31), zatytułowana "Wkomponuj się w obraz". Jako się rzekło potrwa od 17.00 do 20.00, natomiast od 17.00 do 23.00 dostępna dla zwiedzających będzie Izba Tradycji EKD/WKD, prezentacja taboru kolejowego. Wejście na obiekt przez portiernię od strony ulicy Radońskiej.

Ciekawą propozycją wydaje się również pokaz filmu z muzyką na żywo. W Kinie Wolność (Sienkiewicza 31) obejrzymy o godz. 20.30 ukraiński film pt. "Cwaniak/Shkurnyk" z 1929 roku. Podczas seansu grać na instrumencie będzie Marcin Pukaluk. Bezpłatne wejściówki do odbioru przed seansem w kasie Kina Wolność.

Wreszcie na zakończenie wieczoru, o godz. 22.00 odbędzie się spektakl taneczny w świetle UV, przygotowany przez teatr tańca Dyemotion i zatytułowany "Cykl życia". Tę atrakcję organizatorzy umiejscowili w sali widowiskowej CK przy ul. Spółdzielczej 9.

W sobotę Noc Muzeów. Jakie atrakcje w Grodzisku? - Grodzisk Newsfoto: grodzisk.pl


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.