21 07 2016

W sobotę kolejny seans w kinie „pod chmurką”

21.07.2016, godz.: 17:04
W sobotę kolejny seans w kinie „pod chmurką”
fot. Filmweb

W najbliższą sobotę odbędzie się trzeci seans w ramach tego sezonu Milanowskiego Kina na Leżaku będzie to biograficzny film Michaela Almereydy o Stanleyu Milgramie.  

Organizatorem seansów plenerowych jest tradycyjnie już Milanowskie Centrum Kultury, które na ten sezon przygotowało dla kinomanów zarówno klasyczne propozycje, jak i hity współczesne. Za nami już m.in. pokaz nagrodzonego ośmioma Oscarami filmu w reżyserii Miloša Formana o genialnym Wolfagangu Amadeuszu Mozarcie, a co przed nami?

Już w tę sobotę w Kinie na Leżaku widzowie zgromadzeni na terenie basenu plenerowego przy ul. Sportowej obejrzą biograficzny filmy w reżyserii Michaela Almereydy z 2015 roku. To historia znanego psychologa Stanleya Miligrama, który w 1961 roku przeprowadził serię eksperymentów sprawdzających podatność na posłuszeństwo zwierzchnikowi. W główne role wcielili się znani hollywoodzcy aktorzy – Winona Ryder i Peter Sarsgaard.

Ze względów licencyjnych organizator nie może podawać do publicznej wiadomości tytułu filmu. Ale nie mamy wątpliwości, iż bez problemu odgadliście o jaki obraz chodzi. Start sobotniego seansu o godz. 21.00. Patronem medialnym milanowskiego Kina na Leżaku jest portal GrodziskNews.pl.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.