14 10 2019

W regionie obyło się bez incydentów wyborczych

14.10.2019, godz.: 13:19
W regionie obyło się bez incydentów wyborczych

W niedzielnych wyborach parlamentarnych w całym kraju doszło do kilkuset incydentów wyborczych. Okazuje się jednak, że w naszym powiecie było pod tym względem wyjątkowo spokojnie.

Darcie kart do głosowania, nietrzeźwi członkowie komisji wyborczych, agitacja za jednym z kandydatów i występowanie przeciwko innemu, nietrzeźwi wyborcy w lokalach – tego rodzaju incydenty wyborcze zanotowali policjanci na terenie całego kraju. Zdarzył się również przypadek odpadnięcia godła ze ściany lokalu wyborczego w Warszawie. Przedmiot uderzył jednego z mężczyzn w głowę.

W naszym powiecie niedziela wyborcza przebiegła za to wyjątkowo spokojnie. – Było bardzo spokojnie, nie odnotowaliśmy ani jednego przypadku złamania ciszy wyborczej, jak również innych incydentów – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.