TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

10

12 2020

W piątek wyłączenia wody i możliwe spadki ciśnienia w kranach


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayW piątek wyłączenia wody i możliwe spadki ciśnienia w kranach - Grodzisk News


Grodziski Zakład Wodociągów i Kanalizacji poinformował, że w piątek na około 10 godzin wyłączy wodę na ponad 20 ulicach w Grodzisku i Odrano Woli. Wielu mieszkańców może również doświadczyć spadku ciśnienia wody w kranach.


Na jutro zaplanowano prace na sieci wodociągowej w związku z przebudową ulic Akwarelowej i Żwirowej w Odrano Woli i Grodzisku. W związku z tym w godzinach 8.00 – 18.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców:

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Grodziska Mazowieckiego – ul. Akacjowa, Andersa W. gen., Batorego S., Chrobrego B., Dąbrówki, Maczka S. gen., Mieszka I, Na Grobli, Nowa, Olszowa, Piękna, Plater E., Przodowników Pracy, Radońska, Sienkiewicza H., Sikorskiego W., Spokojna, Ślusarska, Warszawska, Wiewiórki, Zagaje, Żwirowa

Odrano Woli – ul. Akwarelowa, gen. S. Grota Roweckiego, Lazurowa, Pastelowa, Purpurowa

Ponadto mieszkańcy Adamowizny, Odrano Woli, Szczęsnych, Opyp oraz Książenic mogą odczuć spadki ciśnienia.

ZWiK zachęca do korzystania z zastępczych punktów poboru wody. Informacje o lokalizacji punktów znajdują się na stronie www.zwik-grodzisk.pl

Wodociągowcy przypominają także, że realizują powiadomienia o awariach i wyłączeniach wody za pomocą SMS. – Prosimy mieszkańców o kontakt z biurem obsług klienta ZWIK celem weryfikacji i uzupełniania bazy numerów telefonów, aby system działał jeszcze skuteczniej – apelują pracownicy ZWiK.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.