TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

19

08 2021

W piątek kolejny protest. Tym razem przeciw przebiegowi linii kolejowej


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayW piątek kolejny protest. Tym razem przeciw przebiegowi linii kolejowej - Grodzisk News


Na jutro zaplanowany jest kolejny protest związany z budową Centralnego Portu Komunikacyjnego. Tym razem manifestować swoje niezadowolenie będą mieszkańcy Domaniewa i Domaniewka.


Dziś w Wiskitkach odbył się protest mieszkańców Baranowa, Teresina i Wiskitek właśnie przeciw budowie CPK tutaj. Demonstrujący zablokowali m.in. drogę krajową nr 50. Jutro natomiast zaplanowano kolejny protest związany z tą wielką inwestycją.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jak poinformował dziś Urząd Gminy Brwinów, na jutro na godziny od 7.00 do 10.00 zaplanowane jest zgromadzenie publiczne na skrzyżowaniu DW 701 (ul. Baśniowa) i drogi powiatowej (ul. Dzikich Łabędzi) w Domaniewie. – Jego celem jest sprzeciw mieszkańców Domaniewa i Domaniewka przeciw budowie kolei dużych prędkości do Centralnego Portu Komunikacyjnego przez te miejscowości. Kierowcy mogą się spodziewać utrudnień w ruchu – poinformował magistrat.

Mieszkańcy Domaniewa i okolic obawiają się, że budowa linii kolejowej między Warszawą a Centralnym Portem Komunikacyjnym negatywnie wpłynie na jakość życia w tym rejonie, a sama budowa będzie się wiązać z wywłaszczaniem nieruchomości.

W piątek kolejny protest. Tym razem przeciw przebiegowi linii kolejowej - Grodzisk Newsfoto: Urząd Gminy Brwinów


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.