TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

14

06 2022

W niedzielę oficjalne otwarcie grodziskiej tężni


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Wizualizacja/grodzisk.plW niedzielę oficjalne otwarcie grodziskiej tężni - Grodzisk News


Grodziski magistrat podał szczegóły otwarcia grodziskiej tężni solankowej. Nastąpi ono w najbliższą niedzielę 19 czerwca, a towarzyszyć mu będą m.in. występy artystyczne.


Tężnia będzie działać północnej części Parku Skarbków, tak aby możliwe było dojście od ulicy Bartniaka. Zgodnie z projektem, tężnia będzie drewnianym, zadaszonym budynkiem o wysokości ośmiu metrów i kubaturze ponad 920 metrów sześciennych.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Obiekt powstał kosztem nieco ponad 930 tysięcy złotych, a oficjalnie otwarty zostanie dokładnie 19 czerwca. Będzie to częścią imprezy w Parku Skarbków nazwanej "W Grodzisku letnisku".

Wydarzenia wystartują w samo południe, a w planie są też m.in. koncert zespołu Ferajna Jastrzębskiego, - kawiarenka wiedeńska, fotobudka ze strojami z XIX w., pokazy gimnastyczne, gry i zabawy parkowe, pokazy cyklistów, prezentacja zabytkowych aut, warsztaty biżuteryjne, pokaz iluzjonisty, koncert operetkowy


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

o co wam chodzi:"Tężnia będzie działać północnej części Parku Skarbków, tak aby możliwe było dojście od ulicy Bartniaka". ????

Piotr
15-06-2022 13:23

3 Maja i Okulickiego też by pasowało

jaszczomp
15-06-2022 14:16

Kulawa polszczyzna Pana Fabisiewicza nie pierwszy raz daje o sobie znać i pisanie o łatwiejszym dojściu brzmi (dla kogoś nie znającego topografii) tak jakby cały park był ogrodzony i do tężni prowadziła jedna furtka od ul. Bartniaka

Romy
15-06-2022 17:26
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.