12 06 2019

W niedzielę Bieg STO-nogi. Będą utrudnienia w ruchu

12.06.2019, godz.: 10:48
W niedzielę Bieg STO-nogi. Będą utrudnienia w ruchu
Fot. milanowek.pl

16 czerwca wystartuje VII Bieg STO-nogi w Milanówku. W związku z imprezą będą spore utrudnienia w ruchu na terenie miasta ogrodu.

Jak co roku trasa głównego biegu będzie liczyła 10 km, ale będą też biegi towarzyszące: I bieg krótkiej STO-nogi na 3,3 km, a także biegi dla dzieci na 400 metrów. Chętnych nie brakowało i już od jakiegoś czasu lista uczestników jest zapełniona.

Impreza spowoduje jednak utrudnienia w ruchu. – W  godzinach 10.45–12.30 będą zamknięte ulice: Wojska Polskiego, Podgórna, Kościuszki, Mickiewicza, Starodęby, Królowej Jadwigi, Spacerowa. Z  obszaru ograniczonego tymi ulicami będzie można wyjechać w  miarę możliwości po przez skrzyżowanie Parkowa z  Podgórną. Utrudniony będzie dojazd do cmentarza oraz zamknięty zostanie wjazd na ulicę Królowej Jadwigi w  godzinach 10.30–11.30, jednak będzie możliwość wyjazdu – poinformował milanowski magistrat.

Plan objazdów jest dostępny tutaj.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.