19 01 2020

W Milanówku lodowisko już czynne

19.01.2020, godz.: 14:52
W Milanówku lodowisko już czynne
Fot. mckmilanowek.pl

Milanowianie nie muszą już wyjeżdżać z miasta, aby skorzystać z lodowiska. Wczoraj odbyło się oficjalne otwarcie tafli w mieście ogrodzie.

Lodowisko miało wystartować tuż po świętach, ale nie sprzyjała temu aura – Były dodatnie temperatury, padał deszcz. W takich warunkach trudno przeprowadzić pierwsze zamrożenie tafli – mówił nam 9 stycznia Piotr Iwicki, sekretarz Milanówka. – Od strony finansowej i technicznej jesteśmy przygotowani. Oby tylko pogoda pozwoliła – dodał.

I wygląda na to, że wreszcie pozwoliła, bo wczoraj odbyło się oficjalne otwarcie lodowiska w mieście ogrodzie, które uświetniły pokazy i animacje Teatru Jednej Miny. Nie zabrakło fajerwerków.

Lodowisko w Milanówku jest czynne każdego dnia w godzinach 8.00–22.00. Cennik poniżej.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata