reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

02

11 2020

W mieszkaniu miał 50 kg narkotyków


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

W mieszkaniu miał 50 kg narkotyków - Grodzisk News


Funkcjonariusze Komendy Stołecznej Policji zatrzymali 20-latka, który w wynajmowanym mieszkaniu na terenie powiatu grodziskiego posiadał duże ilości narkotyków. Grozi mu nawet do 10 lat więzienia.


Policjanci zajmujący się przestępczością narkotykową otrzymali informację, że w jednym z mieszkań na terenie powiatu grodziskiego (funkcjonariusze nie podają dokładnej lokalizacji ze względu na dobro śledztwa) może znajdować się znaczna ilość narkotyków, a mężczyzna tam przebywający może zajmować się ich wytwarzaniem. Skontrolowano więc wskazany lokal. ? Podczas przeszukań pomieszczeń mieszkalnych, piwnic, policjanci znaleźli między innymi płynną amfetaminę, klefedron, substancję sypką, którą przesłano do dalszych badań oraz pieniądze w kwocie 6 tys. zł. Funkcjonariusze przejęli także wagi, odczynniki chemiczne oraz rożnego rodzaju sprzęt mogący służyć do wytwarzania bądź przetwarzania substancji psychotropowych. 20-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Po badaniu i zważaniu narkotyków okazało się, że w mieszkaniu policjanci zabezpieczyli blisko 47 kg klefedronu, ponad 2 litry płynnej amfetaminy oraz ok. 1,70 kg siarczanu amfetaminy ? poinformowała Komenda Stołeczna Policji. Jak podają warszawscy policjanci, z zarekwirowanych narkotyków można było uzyskać nawet 50 tys. porcji, o łącznej wartości 3,4 mln zł. Zatrzymany 20-latek słyszał zarzut przygotowania do wprowadzenia znacznej ilości środków odurzających. Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na okres trzech miesięcy. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków można nawet na 10 lat trafić do więzienia.
Dodaj komentarz

Odpowiadasz na

Po tytule można sądzić, że trafili tylko hurtownię, a ty fabryka.
JSC


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.