16 02 2020

W kwietniu wybory uzupełniające do rady gminy

16.02.2020, godz.: 08:36
W kwietniu wybory uzupełniające do rady gminy
Fot. zabiawola.pl

Za niewiele ponad dwa miesiące odbędą się wybory uzupełniające do Rady Gminy Żabia Wola. Głosować będą mieszkańcy z okręgu wyborczego nr 8.

Przypomnijmy, że wybory w 2018 r. w tym okręgu wygrał Tomasz Wacławek z Komitetu Wyborczego Stowarzyszenia Porozumienie Inicjatyw Społecznych. Otrzymał on poparcie 42,9 proc. głosujących (145 głosów). Pokonał on o 27 głosów Zofię Ołowską z Komitetu Wyborczego Wyborców Nasza Wspólna Gmina Wspólna Sprawa. Jednak złożył on pisemną rezygnację z pełnienia funkcji i trzeba będzie przeprowadzić wybory uzupełniające.

Wybory odbędą się w okręgu wyborczym nr 8, czyli w miejscowościach: Bieniewiec, Oddział, Grzymek, Słubica A, Słubica B, Dłubica Dobra, Słubica-Wieś oraz  Pieńki Słubickie.

Zawiadomienia o utworzeniu komitetu wyborczego i zamiarze zgłaszania kandydatów na radnych, będą przyjmowane przez Komisarza Wyborczego w Warszawie II do dnia 24 lutego 2020 r. w siedzibie Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Warszawie, pl. Bankowy 3/5/wejście B pok. 42 w godzinach pracy, tj. od 8:15 do 16:15.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata