TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

09

02 2021

W Grodzisku sprawdzają komfort życia mieszkańców. Wypełnij ankietę


Grodzisk News


foto: Marcin MasalskiW Grodzisku sprawdzają komfort życia mieszkańców. Wypełnij ankietę - Grodzisk News


Grodziska Młodzieżowa Grupa Konsultacyjna chce poznać nastroje mieszkańców w tych trudnych. Uruchomiła więc w internecie krótką ankietę, w której grodziszczanie mogą opowiedzieć m.in. z jakimi problemami się zmagają i jakie instytucje publiczne odwiedziliby najchętniej.


reklama Grodzisk mazowiecki

Ankieta ma formę pytań zamkniętych z opcją wielokrotnego wyboru. Jest oczywiście anonimowa, a jej wyniki mogą okazać się bardzo pomocne w określeniu strategii powrotu do częściowej normalności, gdy od 12 lutego będzie można odmrozić różne aktywności, w ty możliwość odwiedzania miejsc kultury.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Wśród pytań ankietowych jedno dotyczy preferencji na temat wydarzeń kulturalnych, na które mieszkańcy najchętniej by się wybrali; inne dotyczyło problemów doskwierających mieszkańcom w trakcie pandemii.

W jeszcze innym pytaniu można się ustosunkować do tego, jakie zmiany w funkcjonowaniu Grodziska zauważyli ankietowani. W poszczególnych pytaniach można również napisać własne odpowiedzi, zamiast sugerowanych.

Ankieta dostępna tutaj.

💬︎   dodaj komentarz

Czyżby w machinie propagandowej Benedykcińskiego i Ziemi Grodziskiej kończyło się paliwo i rankingi np. w magazynie "Wspólnota" itp., w których gmina jest najlepsza (oczywiście dzięki tej władzy), którymi jesteśmy karmieni od kilkunastu lat, to za mało? :) Potrzeba ankiety, w której pytania przygotowane od razu z myślą o odpowiedziach i wynikach ankiety udowodnią jak w grodzisku jest super i jaka jego władza jest super. Ps: czy wypełnienie tej ankiety jest obowiązkowe wśród pracowników gminnych jednostek, tzn. urzędów, szkół, przedszkoli, gminnych zakładów, spółek etc...? :) Ja bym poszedł na całość i tak bym właśnie zrobił. Od razu, wliczając rodziny, kilka tysięcy pozytywnych ocen...! Jaki to materiał do dalszej pracy. Już widzę te tytuły w podległych urzędowi pseudo mediach, np. "grodzisk wysoko oceniany przez mieszkańców za rozwój", "grodziskie inwestycje / rozwój doceniane".

Krzysztof
09-02-2021 17:30

Warto zrobić ankietę na temat działania grodziskiej służby zdrowia.

Marta
09-02-2021 18:12

Potrzebna jest ankieta na temat dzialania urzedow i przejrzystosci oraz kryteriow w publicznych przetargach w tej gminie

Monika
09-02-2021 19:06

pokaż wszystkie komentarze (14)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.