08 12 2019

W Grodzisku powstanie park handlowy

08.12.2019, godz.: 10:15
W Grodzisku powstanie park handlowy
Fot. Mat. prasowe

Za około rok ma zostać otwarty nowy park handlowy w Grodzisku Mazowieckim. Ma to być największy tego typu obiekt w mieście.

Park Handlowy Retalia – bo tak ma się nazywać nowa placówka handlowa – powstanie przy skrzyżowaniu ulic Królewskiej i Rzemieślniczej, w pobliżu stacji paliw, restauracji McDonald’s i sklepu Lidl.

Obiekt ma mieć ponad 5 tys. mkw powierzchni najmu. Znajdzie się tam 15 sklepów znanych marek i punktów usługowych. Przy parku handlowym zostanie wybudowany także parking na 100 samochodów.

Kiedy mieszkańcy Grodziska i okolic zrobią zakupy w Parku Handlowym Retalia? Start budowy zaplanowano na wiosnę 2020 r., a otwarcie obiektu na IV kwartał 2020 r.

Inwestorem Parku Handlowego w Grodzisku Mazowieckim jest firma Retalia. Projekt architektoniczny przygotowało Biuro Obsługi Architektonicznej Archi-Graf, natomiast za koncepcję komercyjną i wynajem obiektu odpowiada firma Mallson Polska.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.