reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

16

01 2022

W ferie zajęcia zimowe dla grodziskich dzieci


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: centrumkultury.euW ferie zajęcia zimowe dla grodziskich dzieci - Grodzisk News


W najbliższy poniedziałek (17 stycznia) grodziski ośrodek kultury otwiera zapisy na zajęcia zimowe w okresie ferii, które rozpoczną się na Mazowszu ostatniego dnia stycznia. Liczba miejsc ograniczona, dlatego nie warto zwlekać ze zgłoszeniem.


Dziecko można zapisać jedynie na 1 wybrany tydzień zajęć – zajęcia są bezpłatne i przeznaczone są dla dzieci z grodziskiej gminy, dziecko zaczyna zajęcia o g. 10.00 a kończy o 14.30 i uczestniczy po kolei we wszystkich zajęciach w swojej grupie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W ofercie zajęć znajdą się treningi szermierki i zumby, a także animacje i warsztaty plastyczne. Grupy dzieci będą 15-osobowe, a o zapisaniu danej pociechy decydować będą data i godzina wpłynięcia maila pod adresem: m.krupa@centrumkultury.eu. Maile wysłane przed 17 stycznia nie będą brane pod uwagę.

– Przy zapisie mailowym prosimy podać imię, nazwisko, wiek dziecka, nr kontaktowy do opiekuna, adres zamieszkania oraz termin na jaki chcą Państwo zapisać dziecko, prosimy również o informację czy dziecko po zajęciach będzie odbierane czy będzie wracać samo – podają organizatorzy zajęć zimowych w centrum kultury.

Rozkład zajęć można sprawdzić tutaj.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.