reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

16

01 2022

W ferie zajęcia zimowe dla grodziskich dzieci


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: centrumkultury.euW ferie zajęcia zimowe dla grodziskich dzieci - Grodzisk News


W najbliższy poniedziałek (17 stycznia) grodziski ośrodek kultury otwiera zapisy na zajęcia zimowe w okresie ferii, które rozpoczną się na Mazowszu ostatniego dnia stycznia. Liczba miejsc ograniczona, dlatego nie warto zwlekać ze zgłoszeniem.


Dziecko można zapisać jedynie na 1 wybrany tydzień zajęć – zajęcia są bezpłatne i przeznaczone są dla dzieci z grodziskiej gminy, dziecko zaczyna zajęcia o g. 10.00 a kończy o 14.30 i uczestniczy po kolei we wszystkich zajęciach w swojej grupie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W ofercie zajęć znajdą się treningi szermierki i zumby, a także animacje i warsztaty plastyczne. Grupy dzieci będą 15-osobowe, a o zapisaniu danej pociechy decydować będą data i godzina wpłynięcia maila pod adresem: m.krupa@centrumkultury.eu. Maile wysłane przed 17 stycznia nie będą brane pod uwagę.

– Przy zapisie mailowym prosimy podać imię, nazwisko, wiek dziecka, nr kontaktowy do opiekuna, adres zamieszkania oraz termin na jaki chcą Państwo zapisać dziecko, prosimy również o informację czy dziecko po zajęciach będzie odbierane czy będzie wracać samo – podają organizatorzy zajęć zimowych w centrum kultury.

Rozkład zajęć można sprawdzić tutaj.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.