TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

26

05 2023

W dniu swojego święta Kolejami Mazowieckimi dzieci pojadą za darmo


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Piotr Goszczycki/Koleje MazowieckieW dniu swojego święta Kolejami Mazowieckimi dzieci pojadą za darmo - Grodzisk News


W prezencie na Dzień Dziecka Koleje Mazowieckie przygotowały z myślą o dzieciach i młodzieży ofertę specjalną. 1 czerwca pociągami KM pojadą oni za darmo.


Na co dzień w ofercie KM znajdują się darmowe przejazdy dla dzieci, ale wyłącznie dla tych, które nie ukończyły czterech lat. 1 czerwca jednak za darmo podróżować będą mogły wszystkie dzieci i młodzież do 16 roku życia.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Wzorem lat ubiegłych, przewoźnik przygotował wyjątkowy prezent nie tyko dla dzieci, ale także dla ich opiekunów i rodziców. W ramach oferty specjalnej „Dzień Dziecka z KM" każdy pasażer, który nie ukończył jeszcze 16 lat, jest uprawiony do bezpłatnych przejazdów pociągami Kolei Mazowieckich. Musi jednak mieć przy sobie dokument potwierdzający wiek, np. legitymację szkolną, dowód osobisty, paszport czy książeczkę zdrowia – podały Koleje Mazowieckie.

Ofertę specjalną można łączyć ze stałą ofertą Kolei Mazowieckich, jaką jest Przejazd Rodzinny. Oznacza to, że rodzice bądź opiekunowie dziecka, podróżującego w tym dniu nieodpłatnie, mają możliwość skorzystania z ulgi 35% na podstawie biletu jednorazowego.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.