TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

27

07 2022

W czwartek etap wyścigu „Dookoła Mazowsza” przejedzie przez Grodzisk. Znamy szczegóły utrudnień


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Mat. organizatoraW czwartek etap wyścigu „Dookoła Mazowsza” przejedzie przez Grodzisk. Znamy szczegóły utrudnień - Grodzisk News


W czwartek (28 lipca) przez Grodzisk przejedzie drugi etap wyścigu Dookoła Mazowsza”. Miasto podało więc szczegóły dotyczące utrudnień w ruchu.


Wyścig wystartował dziś, a zakończy się 30 lipca. Liczy cztery, etapy, a jego Grodziska część odbędzie się drugiego dnia imprezy, czyli jutro. Pierwszy etap kolarze przejadą w pętlach przez Teresin. Organizatorzy zaplanowali tu trasę o łącznej długości 168 km. Drugi etap odbędzie się w Grodzisku, a start i metę ustalono przy basenie „Wodnik 2000”

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Całkowita długość etapu wyniesie 173,6 km, a złoży się na nią osiem pętli liczących 21,7 km każda. A jak będzie przebiegać? Kolarze z Grodziska ruszą w kierunku Szczęsnego przejadą tam ulicami Lazurową i Orlą, a dalej Widokową w Zapolu, Musułach, dojadą do Wycinek Osowskich, skręcą do Huty Żabiowolskiej i tam popędzą ulicą Warszawską, by następnie skręcić w Mazowiecką na wysokości Osowca.

Dalej, prosto ulicą Mazowiecką, Rysią i Osowiecką, przez Adamowiznę i Odrano-Wolę, aż na ul. Montwiłła, gdzie kolarze domkną pętlę. I tak przejadą ośmiokrotnie.

Start o godz. 13.00. Musicie liczyć się z kilkugodzinnymi utrudnieniami w ruchu.

Szczegóły na grafikach poniżej.

W czwartek etap wyścigu „Dookoła Mazowsza” przejedzie przez Grodzisk. Znamy szczegóły utrudnień - Grodzisk News
W czwartek etap wyścigu „Dookoła Mazowsza” przejedzie przez Grodzisk. Znamy szczegóły utrudnień - Grodzisk News

💬︎   dodaj komentarz

Super że coś takiego wyszło . Może już pozostanie jako cykliczna impreza letnia promującą piękno Ziemi Grodziskiej. Poza imprezą można będzie sobie pojechać rekreacyjnie o ile są warunki do bezpiecznej jazdy . Innymi słowy czy są tam wszędzie ścieżki rowerowe.

Robert
28-07-2022 11:00

Może by tak ktoś pomyślał o tych którzy muszą z korzystać z komunikacji grodziskich przewozów autobusowych w kierunku Józefiny nie kursuje żaden autobus od godz10.20 tzn linia31,34.

Pasazer
28-07-2022 12:59

Nie znam się na kolarskich zwyczajach ale z peletonu poleciał wycelowany we mnie bidon z wodą. Przeleciał tuż obok mnie ale gdyby trafił to skutki mogłyby być tragiczne.

Aleksander
28-07-2022 16:46

pokaż wszystkie komentarze (4)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.