19 01 2020

W Budach Zosinych spłonęło kolejne auto. Grasuje podpalacz?

19.01.2020, godz.: 10:50
W Budach Zosinych spłonęło kolejne auto. Grasuje podpalacz?
Fot. GrodziskNews.pl

W nocy z soboty na niedzielę w Budach Zosinych spłonęło auto. To drugi pożar samochodu w tej miejscowości w ostatnich dniach. Czy w okolicy grasuje podpalacz?

Informację o pożarze otrzymaliśmy od czytelnika. – Dzisiaj na ul. Strzeleckiej w Budach Zosinych około godz. 3.40 spłonął samochód. To kolejny pożar auta w tej miejscowości w ciągu kilku dni. Podobno wygląda to na podpalenie – poinformował Henryk.

Auto spłonęło doszczętnie. – Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 3.31. Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej: jeden z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i jeden z OSP Jaktorów. Gdy strażacy dotarli na miejsce, auto marki Renault było całe w ogniu. Poszkodowanych nie było, zagrożenia dla okolicy również – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.a – Istnieje podejrzenie, że mogło to być podpalenie, ale w tej sprawie może wypowiedzieć się policja – dodaje.

Zwróciliśmy się więc do grodziskich funkcjonariuszy. – Jest podejrzenie, że mogło to być podpalenie. Zabezpieczyliśmy nagranie z monitoringu znajdującego się na posesji. Zawsze w takich przypadkach jest procedura z udziałem biegłego. To wszystko co można na ten temat powiedzieć – mówi nam asp. Sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Przypomnijmy, że 15 stycznia również w Budach Zosinych spłonął samochód. W tym przypadku również jest podejrzenie podpalenia (więcej tutaj).

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl. Kolizja.

Dodaj Komentarz

Jedna odpowiedź do “W Budach Zosinych spłonęło kolejne auto. Grasuje podpalacz?”

  1. Ted pisze:

    Jak wiadomo to zwarcie w instalacji elektrycznej…. jak zwykle tak umorzy sprawę policjant który nawet od biurka nie odejdzie żeby cokolwiek z tym zrobić …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata