07 08 2020

Voucher na baseny w Kozerkach ma zdobywczynię!

07.08.2020, godz.: 07:30
Voucher na baseny w Kozerkach ma zdobywczynię!
fot. Akademia Tenis Kozerki

Słoneczna, letnia pogoda zainspirowała nas do ogłoszenia dla was kolejnego konkursu, w którym do wygrania był voucher wstępu na baseny akademii tenisowej w Kozerkach! Wiemy już, kto go wygrał. Szczegóły na dole artykułu.

Na terenie Akademii Tenis Kozerki znajduje się szereg obiektów przeznaczonych do aktywnego spędzania czasu. Są to oczywiście korty, ale także boiska do siatkówki plażowej oraz kompleks basenów, z pływalnią 25-metrową, basenem dla dzieci oraz zjeżdżalnią rodzinną; są też sauny i plaża.

Gdy zgłodeniejemy w trakcie aktywnego wypoczynku, można smacznie zjeść w Restauracji ToTu, znajdującej się tuż przy basenach.

Brzmi zachęcająco? Jeśli tak uważacie, dzisiejszy konkurs jest dla Was.

KONKURS
Jednorazowy voucher wstępu dla dwóch osób na baseny na terenie akademii tenisowej w Kozerkach zdobędzie jedna osoba, która dziś 6 sierpnia, punktualnie o 15.00 jako pierwsza przyśle maila pod adresem: info@grodzisknews.pl o treści „Voucher Kozerki”.
W treści maila konkursowego należy również podać imię, nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego*. Wynik ogłosimy 7 sierpnia.

*Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody przez jego uczestników na przekazanie powyższych danych wyłącznie do wiadomości redakcji. W przypadku zaś dwóch zwycięskich osób oznaczać będzie również zgodę na publikację imienia i nazwiska w informacji o wynikach konkursu.

Jednorazowy voucher wstępu na baseny dla siebie i osoby towarzyszącej zdobyła pani MAŁGORZATA JASIŃSKA. Gratulujemy! A wszystkim dziękujemy za udział.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.