reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

09

11 2023

Volley Ostrołęka kolejnym rywalem Sparty


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Volley Ostrołęka kolejnym rywalem Sparty - Grodzisk News


Siatkarze Sparty Grodzisk Mazowiecki podrażnieni ostatnią porażką z Necko Augustów podejmą zespół z dołu tabeli. Mecz w niedzielę w hali przy ul. Sportowej.


W minioną sobotę siatkarze Sparty grali na wyjeździe z Necko Augustów. Wyjazdu na Podlasie nie zaliczą do udanych bowiem po zaciętym i pasjonującym boju jednak przegrali 2:3. Po sześciu kolejkach podopieczni Tomasza Rosy z 14 punktami zajmują drugie miejsce za stołecznym Metrem, które zgromadziło 16 „oczek”.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jednak szansa na kolejne punkty już w niedzielę 12 listopada. W dzień po Święcie Niepodległości Sparta zagra u siebie z drużyną, która dopiero w ostatniej kolejce odniosła zwycięstwo i dźwignęła się z dna tabeli. KS SPS Volley Ostrołęka w pokonał na wyjeździe Lechię II Tomaszów Mazowiecki 3:1 i z trzema puntami zajmuje trzecie miejsce od końca. W pozostałych spotkaniach drużynę z Ostrołęki nie było stać na wygranie więcej niż jednego seta.

Nie oznacza to, że Spartę czeka łatwy mecz. Ekipa z Ostrołęki po ostatnim zwycięstwie z pewnością będzie chciała pójść za ciosem, ale jednak zdecydowanym faworytem tego meczu jest drużyna z Grodziska.

Nie może Was zabraknąć na trybunach. Spartiaci potrzebują głośnego dopingu, by odnieść kolejne zwycięstwo i zdobyć komplet punktów.

Mecz Sparta Grodzisk Maz. - Volley Ostrołęka rozpocznie się o godz. 17.00 w hali przy ul. Sportowej 29 w Grodzisku.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.