TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

08

10 2021

VII Grodziski Marsz Życia i Rodziny


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Grodzisk MazowieckiVII Grodziski Marsz Życia i Rodziny - Grodzisk News


Już w najbliższą niedzielę odbędzie się siódma edycja Grodziskiego Marszu Życia i Rodziny. Tradycyjnie rozpocznie się mszą świętą.


reklama Grodzisk Mazowiecki

„Tato – bądź, prowadź, chroń” – z takim hasłem na ulice Grodziska Mazowieckiego wyjdą w tym roku wszyscy uczestniczy tego pięknego i wyjątkowego wydarzenia, które zaplanowano na niedzielę 10 września. To już siódma edycja grodziskiego marszu.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Hasło „Tato – bądź, prowadź, chroń!”, które będzie towarzyszyć Narodowemu Marszu Życia i Rodziny koresponduje również z obchodzonym obecnie w kościele katolickim rokiem św. Józefa. To właśnie ziemski ojciec Chrystusa, jest najlepszym wzorem dla mężów i ojców. Troska, miłość, opiekuńczość, odwaga i odpowiedzialność to z pewnością cechy, które posiadał święty Józef, a zarazem cechy, którymi powinien móc pochwalić się współczesny mężczyzna.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 11.30 mszą świętą w kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy przy ul. Piaskowej, a następnie o godz. 12.30 uczestnicy marszu wyruszą na Stawy Walczewskiego gdzie odbędzie się piknik rodzinny.

VII Grodziski Marsz Życia i Rodziny - Grodzisk Newsfoto: Facebook/Grodzisk Mazowiecki


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.