24 06 2019

Varius Manx gwiazdą Dni Milanówka

24.06.2019, godz.: 14:27
Varius Manx gwiazdą Dni Milanówka
fot. Facebook Zespołu Varius Manx

Lato się rozpoczęło, a wraz z nim przybywać będzie różnego rodzaju imprez. Milanówek podał już szczegóły święta miasta, które odbędzie się w weekend na przełomie sierpnia i września. Muzyczną gwiazdą imprezy będzie zespół Varius Manx.

Harmonogram wydarzenia wypełniony jest różnego rodzaju atrakcjami. Pierwszego dnia, 31 sierpnia, centrum wydarzeń będzie stadion przy ul. Turczynek 8, a wszystko rozpocznie się o godz. 13.00 – od zlotu food trucków oraz meczu piłarskiego z udziałem KS Milanu Milanówek.

Godzinę później ruszą pokazy freestyle motocrossu oraz strefa atrakcji dla dzieci, w tym wesołe miasteczko i zajęcia animacyjne. W godzinach od 15.00 do 16.00 organizatorzy zaproszą na wspólną zumbę przy oprawie muzycznej DJ-a. O 15.00 rozpocznie się także artystyczno-sportowa gra terenowa dla dzieci, a w niej mapa zadań, interdyscyplinarne zagadki i ciekawe nagrody. Nie zabraknie również pokazów, m.in. sprzętu strażackiego i medycznego.

Sobotni wieczór upłynie pod znakiem koncertów. Występ gwiazdy wieczoru – zespołu Varius Manx z Kasią Stankiewicz – zaplanowano o godz. 20.00, wcześniej zagrają zaś Florence Jenkins Project oraz Sonia M.

W niedzielę, drugiego dnia imprezy, wydarzenia rozpocznie Koncert Chopinowski w wykonaniu Warsaw Opera Quartet. Początek o godz. 14.00 w kościele św. Jadwigi Śląskiej. O godz. 16.00 z kolei przedstawienie formacji T-Art „Jutro idziemy do szkoły”.

Patronem medialnym imprezy jest portal GrodziskNews.pl.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.