TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

10

08 2021

Uwaga, zmiana organizacji ruchu w Milanówku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsUwaga, zmiana organizacji ruchu w Milanówku - Grodzisk News


Trwa przebudowa ul. Krakowskiej w Milanówku, w związku z nią od dziś obowiązywać będzie zmiana organizacji ruchu. Utrudnienia potrwają do 14 sierpnia włącznie.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Ulica Krakowska będzie zamknięta na odcinku od ul. Żabie Oczko do ul. Wspólnej. Zmianie w tym czasie ulegnie też trasa kursowania autobusu linii A.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–W tym okresie autobusy miejskiej komunikacji publicznej nie będą mogły obsługiwać przystanków PKP Milanówek – Krakowska oraz Zaciszna. Osoby korzystające z przystanku PKP Milanówek – Krakowska są proszone o przejście na przystanek Warszawska Stare Kino. Mieszkańcy uczęszczający na przystanek Zaciszna są natomiast proszeni o korzystanie z przystanku Wspólna– podał milanowski magistrat.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.