29 06 2020

Uwaga, dziś i jutro w Książenicach utrudnienia w ruchu

29.06.2020, godz.: 12:55
Uwaga, dziś i jutro w Książenicach utrudnienia w ruchu
fot. GrodziskNews

Kierowcy wyjeżdżający z Książenic w kierunku Nadarzyna muszą przygotować się na utrudnienia w przejeździe przez skrzyżowanie na granicy Książenic oraz miejscowości Urzut. Powód? Roboty drogowe.

Utrudnienia przewidywane są dziś oraz jutro. – Wykonawca przebudowy skrzyżowania ul. Promyka z al. Lipową i ul. Krańcową (na granicy miejscowości Urzut-Książenice) informuje, że w poniedziałek 29.06.2020 r. oraz wtorek 30.06.2020 r. wystąpią utrudnienia w przejezdności skrzyżowania spowodowane układaniem nawierzchni z mas bitumicznych – poinformował niedawno grodziski magistrat na Facebooku.

– Prosimy o stosowanie się do oznakowania oraz zachowania szczególnej ostrożności – dodał.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.