TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

20

10 2021

Utrudnienia nie tylko w Grodzisku. Remont dróg w gminie Jaktorów


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsUtrudnienia nie tylko w Grodzisku. Remont dróg w gminie Jaktorów - Grodzisk News


Ruszyła realizacja zadania polegająca na remoncie nakładek asfaltowych jaktorowskich dróg. Od dziś utrudnienia w Chylicach, a od jutra w Chylicach-Kolonii.


Wczoraj informowaliśmy o planowanych od najbliższego piątku pracach związanych z wymianą nawierzchni na trzech Grodziskich ulicach i związanych z tym utrudnieniami więcej tutaj. Dziś natomiast ruszają prace związane remontem nakładek kolejnych dróg w Chylicach, a jutro Chylicach-Kolonii.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Wcześniej (9 października) rozpoczęły się prace na ul. Jagiełły w Chylicach, a jak podaje jaktorowski magistrat dziś (20 października) można spodziewać się utrudnień na ul. Kazimierza Wielkiego w Chylicach, a dziś i jutro (20 i 21 października) na drodze bocznej od Parkowej w Chylicach. W dniach 21–22 października prace będą prowadzone na ul. Andersena w Chylicach-Kolonii, a 22 października na ul. Mickiewicza i ul. Słowackiego również w Chylicach-Kolonii. Na 23 października natomiast zaplanowano modernizację ul. Akacjowej w Chylicach-Kolonii.

Przypomnijmy. Przedmiotem zamówienia jest remont dróg gminnych polegający na ułożeniu nakładek asfaltowych na terenie gminy Jaktorów. Obejmuje on wyrównanie istniejącego profilu poprzecznego i podłużnego nawierzchni bitumicznej wraz z ułożeniem nowej warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego. Zakres robót dotyczy pełnej szerokości części jezdnej 20 ulic w gminie.

W zakres zadania wchodzą następujące ulice: Akacjowa, Andersena, Słowackiego i Mickiewicza w Chylicach Kolonii; Armii Krajowej w Międzyborowie; Jagodowa w Sadych Budach i Międzyborowie, Paderewskiego i droga bez nazwy w Jaktorowie-Kolonii, Kazimierza Wielkiego, Jagiełły i boczna od Parkowej w Chylicach; Fabryczna i Traugutta w Jaktorowie; Jeżynowa i Szarych Szeregów w Budach Zosinych; Okulickiego w Henryszewie; Piękna w Starych Budach i Budach Michałowskich; Polna w Sadych Budach, Racławicka i Turystyczna w Starych Budach. Mapki orientacyjne są dostępne tutaj.

Koszt inwestycji to 2,5 mln zł.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.