TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

20

10 2021

Utrudnienia nie tylko w Grodzisku. Remont dróg w gminie Jaktorów


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsUtrudnienia nie tylko w Grodzisku. Remont dróg w gminie Jaktorów - Grodzisk News


Ruszyła realizacja zadania polegająca na remoncie nakładek asfaltowych jaktorowskich dróg. Od dziś utrudnienia w Chylicach, a od jutra w Chylicach-Kolonii.


Wczoraj informowaliśmy o planowanych od najbliższego piątku pracach związanych z wymianą nawierzchni na trzech Grodziskich ulicach i związanych z tym utrudnieniami więcej tutaj. Dziś natomiast ruszają prace związane remontem nakładek kolejnych dróg w Chylicach, a jutro Chylicach-Kolonii.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Wcześniej (9 października) rozpoczęły się prace na ul. Jagiełły w Chylicach, a jak podaje jaktorowski magistrat dziś (20 października) można spodziewać się utrudnień na ul. Kazimierza Wielkiego w Chylicach, a dziś i jutro (20 i 21 października) na drodze bocznej od Parkowej w Chylicach. W dniach 21–22 października prace będą prowadzone na ul. Andersena w Chylicach-Kolonii, a 22 października na ul. Mickiewicza i ul. Słowackiego również w Chylicach-Kolonii. Na 23 października natomiast zaplanowano modernizację ul. Akacjowej w Chylicach-Kolonii.

Przypomnijmy. Przedmiotem zamówienia jest remont dróg gminnych polegający na ułożeniu nakładek asfaltowych na terenie gminy Jaktorów. Obejmuje on wyrównanie istniejącego profilu poprzecznego i podłużnego nawierzchni bitumicznej wraz z ułożeniem nowej warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego. Zakres robót dotyczy pełnej szerokości części jezdnej 20 ulic w gminie.

W zakres zadania wchodzą następujące ulice: Akacjowa, Andersena, Słowackiego i Mickiewicza w Chylicach Kolonii; Armii Krajowej w Międzyborowie; Jagodowa w Sadych Budach i Międzyborowie, Paderewskiego i droga bez nazwy w Jaktorowie-Kolonii, Kazimierza Wielkiego, Jagiełły i boczna od Parkowej w Chylicach; Fabryczna i Traugutta w Jaktorowie; Jeżynowa i Szarych Szeregów w Budach Zosinych; Okulickiego w Henryszewie; Piękna w Starych Budach i Budach Michałowskich; Polna w Sadych Budach, Racławicka i Turystyczna w Starych Budach. Mapki orientacyjne są dostępne tutaj.

Koszt inwestycji to 2,5 mln zł.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.