16 11 2015

Utrudnienia na wiadukcie

16.11.2015, godz.: 07:15
Utrudnienia na wiadukcie
fot. Czytelnik

W poniedziałkowy poranek przejazd przez grodziski wiadukt w ciągu ul. Okulickiego jest utrudniony. Powód? Przejazd blokuje popsuta ciężarówka.

Informację o utrudnieniach otrzymaliśmy od czytelnika. – Na wiadukcie w Grodzisku popsuła się ciężarówka. Jest godz. 7.00 i już jest ogromny korek, a później będzie gorzej. Policja kieruje ruchem – mówi Michał.

Niebawem otrzymamy informację od policji jak długo mogą potrwać utrudnienia.

AKTUALIZACJA

– Faktycznie były spore utrudnienia w wyniku awarii samochodu ciężarowego, ale właśnie otrzymałam informację, że ruchu został udrożniony – mówi nam st. asp. Katarzyna Zych, rzecznik grodziskiej policji.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem  e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Jedna odpowiedź do “Utrudnienia na wiadukcie”

  1. have_fun pisze:

    gdzie ta policja kierowala ruchem? powinni stac nie tylko przy wiadukcie przy parkow, ale rowniez przy skrzyzowaniu kolo stacji Shell oraz na luku od strony autostrady i kierowac ruch osobowy przez tunel lub milanowek…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata