reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

09

11 2021

Utrudnienia na ul. Jagiełły do 17 listopada


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsUtrudnienia na ul. Jagiełły do 17 listopada - Grodzisk News


Jaktorowski magistrat poinformował, że utrudnienia na ul. Jagiełły w miejscowości Chylice potrwają do 17 listopada.


Gmina realizuje obecnie zadanie „Remont dróg gminnych polegających na ułożeniu nakładek asfaltowych na terenie Gminy Jaktorów”. Obejmuje ono wyrównanie istniejącego profilu poprzecznego i podłużnego nawierzchni bitumicznej wraz z ułożeniem nowej warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego. Zakres robót dotyczy pełnej szerokości części jezdnej 20 ulic w gminie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Urzędnicy poinformowali, że kierowcy powinni się spodziewać utrudnień na ul. Jagiełły jeszcze przez ponad tydzień. – Wójt Gminy Jaktorów informuje, że do dnia 10 listopada 2021r. przejazd ul. Władysława Jagiełły położoną we wsi Chylice i Chyliczki będzie możliwy poprzez ul. Grunwaldzką. Natomiast w dniach 11 – 17 listopada z powodu wykonywania podbudowy oraz masy bitumicznej przejazd ul. Władysława Jagiełły na całym odcinku przebudowy będzie niemożliwy. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość – poinformował na oficjalnej stronie gminy Jaktorów wójt Maciej Śliwerski.

A jakie konkretnie ulice wchodzą w zakres całego zadania? Akacjowa, Andersena, Słowackiego i Mickiewicza w Chylicach Kolonii; Armii Krajowej w Międzyborowie; Jagodowa w Sadych Budach i Międzyborowie, Paderewskiego i droga bez nazwy w Jaktorowie-Kolonii, Kazimierza Wielkiego, Jagiełły i boczna od Parkowej w Chylicach; Fabryczna i Traugutta w Jaktorowie; Jeżynowa i Szarych Szeregów w Budach Zosinych; Okulickiego w Henryszewie; Piękna w Starych Budach i Budach Michałowskich; Polna w Sadych Budach, Racławicka i Turystyczna w Starych Budach.

Koszt inwestycji to około 2,5 mln zł.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.