TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

09

11 2021

Utrudnienia na ul. Jagiełły do 17 listopada


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsUtrudnienia na ul. Jagiełły do 17 listopada - Grodzisk News


Jaktorowski magistrat poinformował, że utrudnienia na ul. Jagiełły w miejscowości Chylice potrwają do 17 listopada.


Gmina realizuje obecnie zadanie „Remont dróg gminnych polegających na ułożeniu nakładek asfaltowych na terenie Gminy Jaktorów”. Obejmuje ono wyrównanie istniejącego profilu poprzecznego i podłużnego nawierzchni bitumicznej wraz z ułożeniem nowej warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego. Zakres robót dotyczy pełnej szerokości części jezdnej 20 ulic w gminie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Urzędnicy poinformowali, że kierowcy powinni się spodziewać utrudnień na ul. Jagiełły jeszcze przez ponad tydzień. – Wójt Gminy Jaktorów informuje, że do dnia 10 listopada 2021r. przejazd ul. Władysława Jagiełły położoną we wsi Chylice i Chyliczki będzie możliwy poprzez ul. Grunwaldzką. Natomiast w dniach 11 – 17 listopada z powodu wykonywania podbudowy oraz masy bitumicznej przejazd ul. Władysława Jagiełły na całym odcinku przebudowy będzie niemożliwy. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość – poinformował na oficjalnej stronie gminy Jaktorów wójt Maciej Śliwerski.

A jakie konkretnie ulice wchodzą w zakres całego zadania? Akacjowa, Andersena, Słowackiego i Mickiewicza w Chylicach Kolonii; Armii Krajowej w Międzyborowie; Jagodowa w Sadych Budach i Międzyborowie, Paderewskiego i droga bez nazwy w Jaktorowie-Kolonii, Kazimierza Wielkiego, Jagiełły i boczna od Parkowej w Chylicach; Fabryczna i Traugutta w Jaktorowie; Jeżynowa i Szarych Szeregów w Budach Zosinych; Okulickiego w Henryszewie; Piękna w Starych Budach i Budach Michałowskich; Polna w Sadych Budach, Racławicka i Turystyczna w Starych Budach.

Koszt inwestycji to około 2,5 mln zł.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.