12 10 2020

Usłyszał 12 zarzutów za włamania. Był poszukiwany 4 nakazami

12.10.2020, godz.: 09:36
Usłyszał 12 zarzutów za włamania. Był poszukiwany 4 nakazami
Fot. KPP Pruszków

39-latek podejrzany o liczne włamania do ogródków działkowych na terenie gminy Nadarzyn został zatrzymany przez policję. Mężczyzna usłyszał 12 zarzutów. Był też poszukiwany czterema nakazami doprowadzenia do więzienia.

W czerwcu tego roku na terenie ogródków działkowych w gminie Nadarzyn doszło do wielu włamań. Sprawcy kradli przede wszystkim elektronarzędzia z domków letniskowych. Sprawą zajęli się lokalni policjanci.

Funkcjonariuszom udało się wytypować podejrzanego. Zatrzymali 39-latka, który razem z kolegą dokonywał tych włamań. Okazało się, że zatrzymany mężczyzna był także poszukiwany czterema nakazami przez trzy sądy i prokuraturę celem doprowadzenia do zakładu karnego. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na postawienie mu 12 zarzutów kradzieży z włamaniem, wszystkie popełnione w warunkach recydywy. Mężczyzna przyznał się winy i decyzją sądu został przetransportowany do więzienia.

Jego kolega również został już zatrzymany i przebywa w areszcie. Niebawem usłyszy zarzuty.

Za kradzież z włamaniem można nawet na 10 lat trafić do więzienia.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.