reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

12

05 2022

Uroczyste otwarcie szkoły w Szczęsnem z atrakcjami dla mieszkańców. Już w niedzielę


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Urząd Gminy Grodzisk Maz./Mat. prasoweUroczyste otwarcie szkoły w Szczęsnem z atrakcjami dla mieszkańców. Już w niedzielę - Grodzisk News


Na najbliższą niedzielę (15 maja) zaplanowano oficjalne i uroczyste oddanie do użytku gmachu Szkoły Podstawowej w Szczęsnem. Podczas wydarzenia nie obędzie się m.in. bez zwiedzania obiektu oraz występów artystycznych.


Pamiętamy, że szkoła w Szczęsnem ruszyła bez oficjalnych uroczystości już 20 kwietnia, w związku z potrzebą zapewnienia odpowiedniej liczby oddziałów szkolnych dla wszystkich dzieci w gminie. Teraz Grodzisk uznał, iż to właściwy moment by przeprowadzić uroczystą inaugurację z atrakcjami, zwłaszcza że zapowiada się słoneczna niedziela.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W programie wydarzenia: uroczyste przecięcie wstęgi, zwiedzanie budynku szkoły, część artystyczna przygotowana przez uczniów szkół podstawowych w Adamowiźnie, Książenicach oraz grodziskiej „Szóstki”. Będzie też smaczny poczęstunek w kuchni polowej, a później potańcówka.

W części oficjalnej przewidziano prezentację poszczególnych sołectw grodziskiej gminy, za w segmencie rozrywek dla najmłodszych – zajęcia sportowo-taneczne przygotowane przez grupę cyrkową „Klaunik”; w programie znalazły się również warsztaty plastyczne.

Początek wydarzenia w Szczęsnem 15 maja o godz. 14.00.

Uroczyste otwarcie szkoły w Szczęsnem z atrakcjami dla mieszkańców. Już w niedzielę - Grodzisk Newsfoto: Urząd Gminy Grodzisk Maz./Mat. prasowe


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

a trawa pomalowa na zielono? deptak umyli, zużyli dużo wody, firmie musieli zapłacić, a teraz deptak upaprany, deptak rozkopywali wczoraj i przedwczoraj bo gaz czy coś do nowej inwestycji deweloperskiej na deptaku podławczali! Brawo!
only one


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.